KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14419455

nr 1441 9455

Bo Pettersson, Barnatro. Signerad 89. Olja på pannå, 51x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x53

måndag 10 januari 2022
kl 19:48:09